Firma

FIRMA SKRAW-MET POWSTAŁA W 1969 ROKU

Przez blisko 20 lat wykonywała usługi kooperacyjne dla Fabryki Maszyn Budowlanych BUMAR-HYDROMA S.A w Szczecinie. Zakres usług kooperacyjnych obejmował wykonawstwo części hydrauliki siłowej do cylindrów i pomp hydraulicznych. Produkowano takie wyroby jak: tłoki, dławnice, nakrętki, pierścienie w zakresie średnic 40÷160 mm między innymi do siłowników teleskopowych, oraz części do pomp hydraulicznych.
Duże nabyte doświadczenie przy produkcji i regeneracji części hydrauliki siłowej oraz przy świadczeniu usług w zakresie obróbki mechanicznej dało podstawę, że od 1997 roku firma SKRAW-MET kompleksowo zajmuje się produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych różnego typu, produkcją łożysk i sworzni, a z końcem roku 2009 kompleksową produkcją teleskopów hydraulicznych.

NASZA KADRA

Nasza firma posiada bardzo dobrze przygotowaną kadrę techniczno produkcyjną bazę lokalową, składającą się z hal produkcyjnych, pomieszczeń socjalnych i biurowych oraz wysoko wyspecjalizowane maszyny i urządzenia do realizacji zadań produkcyjnych. Własne biuro konstrukcyjno-badawcze umożliwia wdrażanie prototypów siłowników i teleskopów hydraulicznych według indywidualnych wymagań Klienta. Potencjał, który posiada firma sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

HALE I MAGAZYNY

11 000 m2

STRATEGIA

Podstawowym elementem strategii firmy SKRAW-MET jest spełnienie oczekiwań Odbiorcy, tak aby ocena wyrobów była wyższa od Jego oczekiwań. Realizacja powyższej strategii opiera się na wprowadzeniu i przestrzeganiu nałożonych reżimów jakościowych oraz dotrzymywaniu terminów dostaw, które dobrze są odbierane przez naszych Kontrahentów w kraju i zagranicą. Ciągłe doskonalenie procesów na wszystkich szczeblach organizacyjnych firmy pozwala nam na utrzymywaniu cen naszych wyrobów na niskim konkurencyjnym poziomie.

Obecnie firma jest postrzegana jako czołowy producent siłowników hydraulicznych mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa , a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych.

Firma posiada własne budowane ponad 40 letnim doświadczeniem KNOW-HOW. Wprowadzone przez nas rozwiązania w aspekcie ciągłego doskonalenia wyrobów sprawiają, że nasze produkty są niezawodne, nowoczesne, wykazujące się maksymalną trwałością.